- PRODUKCJA NA ZLECENIE -

PRODUKCJA NA ZLECENIE
Stacks Image 1373

Olimpia – producent wyrobów dziewiarskich, posiada największy i najnowocześniejszy park maszynowy w Polsce. Wyposażeni w maszyny Sima-Seiki oraz cottonowe, produkujemy wszystko począwszy od wzoru po wykończony już wyrób. Mając za sobą ponad 65 lat doświadczeń, gwarantujemy wysoką jakość naszego dziewiarstwa.
Wszystkie etapy produkcji mają miejsce w naszej fabryce, począwszy od projektowania a skończywszy już na finalnym wyrobie, czy to dla kobiet czy mężczyzn.

PROJEKTOWANIE I PRODUKCJA

Firma Olimpia może produkować wyroby według przesłanych tabel rozmiarowych, szkiców czy też zaprojektować niepowtarzalną i modną kolekcję dla docelowej grupy klientów. Nasz kreatywny zespół projektantów śledzi najnowsze trendy w modzie i stale bada nowe możliwości naszej technologii. Nasz skomputeryzowany system przygotowania programów dziewiarskich umożliwia wykonanie na maszynach wszystkich zaprojektowanych modeli. Nasze możliwości produkcyjne pozwalają wyprodukować do 9000 sztuk wyrobów miesięcznie na maszynach o uigleniu 5gg, 7gg, 12gg, 21gg. Na miejscu w fabryce posiadamy działy: konfekcjonowania, prania oraz prasowania, wszystkie wyposażone według najwyższych standardów.

KONTROLA JAKOŚCI

Każdy etap produkcji jest nadzorowany przez kontrolę jakości, która składa się z dobrze wykwalifikowanego i doświadczonego personelu.

PAKOWANIE

Po procesie etykietowania wyrobów, pakowane są one indywidualnie według dostarczonych szczegółowych instrukcji.

Najlepsze rynkowe standardy, konkurencyjna polityka cenowa, niewątpliwa jakość wyrobów są dużą wartością dla naszych klientów w Europie, którzy zawierzają nam już ponad 20 lat.

Pracujemy z największą starannością, aby osiągnąć zamierzone cele na rynku dziewiarskim.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.