OLIMPIA KARTY STAŁEGO KLIENTA

Stacks Image 1242
Stacks Image 1245

Regulamin Programu Lojalnościowego
Program w nowej wersji obowiązuje od dnia 08.05.2021

1. Program Lojalnościowy został stworzony dla Klientów Salonów Firmowych OLIMPII. Jego celem jest budowanie przywiązania klienta do Marki Olimpia poprzez udzielanie rabatów rosnących wraz z wielkością dokonywanych zakupów oraz informowanie na bieżąco o nowościach i planowanych akcjach marketingowych
2. Postanowienia Ogólne Programu Lojalnościowego są własnością firmy OLIMPIA.
3.Zasady przystąpienia do programu .
3.1 Uczestnik, który chce przystąpić do programu musi :
• Podać Imię i Nazwisko ,adres mailowy oraz opcjonalnie datę urodzenia gdyby chciał korzystać z rabatu urodzinowego w wysokości 25%
• Podać numer telefonu który Uczestnik musi mieć przy sobie w momencie rejestracji
3.2 Po zapisaniu danych Uczestnik otrzymuje na numer swojego telefonu SMS-em czterocyfrowy kod, który to kod podaje obsługującej go osobie .Bez podania właściwego kodu Uczestnik nie przystąpi do programu i nie będzie mógł korzystać z przysługujących mu rabatów .Jeżeli wszystko zostanie prawidłowo zweryfikowane to począwszy od tej chwili jest pełnoprawnym Uczestnikiem programu i przy każdym kolejnym zakupie otrzymuje rabat przysługujący w danym przedziale rabatowym. Rabat zwiększa się wraz z rosnącą wartością zakupów.
3.3 Prawo do korzystania z konta Uczestnika ,a w szczególności do upustów cenowych przysługuje wyłącznie Uczestnikowi.
3.4 OLIMPIA nie odpowiada za skutki braku możliwości skorzystania z przywilejów wynikających z uczestnictwa w programie Lojalnościowym wynikających z okoliczności za które nie ponosi odpowiedzialności.
4. Zasady naliczania upustów cenowych w Programie Lojalnościowym
Transakcje dokonywane przez uczestnika programu będą zapisywane w systemie oraz kumulowane.
Rabat zwiększa się wraz z rosnącą wartością zakupów i wynosić będzie:
2% - w momencie przystępowania do Programu oraz przy zakupie na kwotę co najmniej 500 zł:

5% - 501zł - 3000 zł
7% - 3001zł - 6000zł
10% - 6001zł - 10 000zł
15% - 10 001zł i powyżej

4.1 Rabaty wynikające z uczestnictwa w Programie nie sumują się z innymi, obowiązującymi promocjami oraz podczas wyprzedaży .
4.2 Jeżeli na koncie Uczestnika nie były dokonywane transakcje przez okres co najmniej 1 roku poziom rabatowy zostaje obniżony do 2%. Uczestnik otrzyma rabat w wysokości 5% po dokonaniu kolejnego zakupu z aktualnej kolekcji. Wynika to z pierwszego progu rabatowego zawartego w punkcie 4.
4.3 Uczestnicy Programu Lojalnościowego będą informowani o planowanych akcjach promocyjnych, wyprzedażach, oraz wszelkich innych akcjach marketingowych.
Dodatkowo każdy Uczestnik, który podał w momencie rejestracji datę urodzin dokonując zakupów, z nowej kolekcji, w dniu urodzin otrzyma 25% rabat na jeden wybrany model .
Dodatkowe czynniki ,które muszą być spełnione aby otrzymać rabat urodzinowy :
• Jubilat musi być uczestnikiem Programu Lojalnościowego przynajmniej jeden dzień przed dniem urodzin
• Osoby które wcześniej przystąpiły do programu muszą mieć aktywne konto.
• Uczestnik zobowiązany będzie również do okazania się dowodem osobistym lub innym dokumentem umożliwiającym weryfikację daty urodzenia.
4.4 Uczestnik może zrezygnować z uczestnictwa w Programie w każdym momencie, poprzez złożenie Organizatorowi stosownego oświadczenia za pomocą strony internetowej www.olimpia.com.pl zakładka kontakt. Z chwilą doręczenia Organizatorowi oświadczenia, o którym mowa powyżej, wszystkie punkty zgromadzone na Koncie Uczestnika zostaną unieważnione i Konto Uczestnika zostanie zamknięte.

5. Organizator zastrzega sobie prawo zawieszenia lub zakończenia Programu Lojalnościowego w każdym momencie.

6. W przypadku zawieszenia lub zakończenia Programu Lojalnościowego Organizator zobowiązany jest do umieszczenia informacji o zawieszeniu lub zakończeniu działalności Programu w punktach sprzedaży i na stronie internetowej Organizatora Programu (www.olimpia.com.pl)

7. Zmiany Regulaminu Programu
Organizator Programu uprawniony jest do wprowadzania zmian do niniejszego Regulaminu Programu Lojalnościowego w każdym momencie.

8. Ochrona danych osobowych
Udostępnienie danych osobowych Uczestnika w związku z przystąpieniem do Programu Lojalnościowego jest dobrowolne, za wyjątkiem danych niezbędnych do rejestracji patrz par.3 ust.1 Uczestnik udziela zgody na przetwarzanie jego danych osobowych przez Organizatora w celach marketingowych. Dane osobowe podlegają ochronie przewidzianej w Ustawie o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. i Polityce Ochrony Danych Osobowych Programu Lojalnościowego OLIMPII
9. Akceptacja Regulaminu
9.1 Niniejszy Regulamin Programu Lojalnościowego będzie uznany za zaakceptowany przez Uczestnika z chwilą otrzymania czterocyfrowo kodu rejestrującego i dokonaniem pierwszego zakupu
przez Uczestnika

10. Z dniem 08.05.2021 dotychczasowe Karty Stałego Klienta tracą ważność. Posiadacze dotychczasowych Kart, po dokonaniu weryfikacji i, staną się automatycznie Uczestnikami Programu Lojalnościowego z rabatem wynikającym z danego przedziału rabatowego zachowując dotychczasową wartość zakupów.


OLIMPIA S.A. 94-104 ŁÓDŹ,
ul. NOWE SADY 4
www.olimpia.com.pl

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.