OLIMPIA
Po czym poznajemy, że hostessa to akurat hostessa, a wchodząc np. do banku trafnie zgadujemy, że pani w granatowym lub czarnym żakiecie i spódnicy to pracownik tej instytucji? Przede wszystkim po ubiorze. Tak naprawdę pojęcie dresscodu dotyczy wszystkich, ale istnieją zawody, w których odpowiedni ubiór komunikuje o tym, że dana osoba zajmuje konkretne stanowisko i przynależy do określonej grupy.
Olimpia jako firma znana z tworzenia mody eleganckiej, gdzie jakość ma znaczenie kardynalne podjęła się produkcji odzieży służbowej.
Zaufanie jakim darzą nas kolejne pokolenia klientek mówi samo za siebie i z pewnością podzielą je również odbiorcy instytucjonalni,
zwłaszcza, że wachlarz naszych wyrobów jest bardzo bogaty.
Oferujemy bluzki, golfy, tuniki, sukienki oraz kardigany z dzianiny. Najlepsze, włoskie przędze i profesjonalne wykonanie na maszynach Shima Seiki to gwarancja tego, że otrzymacie Państwo wyrób najwyższej jakości.
Proponujemy również ubiory z tkaniny, w tym bluzki, spódnice, żakiety oraz spodnie. Istnieje możliwość łączenia w komplety danych surowców jak i tworzenie zestawów z poszczególnych asortymentów. Nasz system prowadzenia ciągłej sprzedaży towarów z grupy wielosezonowej pozwala na długoterminową powtarzalność wzorów dla nowych pracowników. Istotne jest również to, że nasze rozmiary to przedział od 36 do 50.
Zapewniamy krótki termin realizacji.
Zapraszamy Państwa do współpracy.

tel: +48 42 689 14 00
Stacks Image 366